Węgry - wypoczynek nad jeziorem i basenami termalnymi

W krainie kąpielisk termalnych, winnic i zabytków kultury

09.09 - 16.09.2022

 

Zapraszamy na wypoczynek nad pięknym jeziorem termalnym i basenami termalnymi do kameralnych, mało znanych w Polsce miejscowości Północnych Węgier.

Autokar 50-ka, grupa 40/35–osobowa.

Odpoczniemy, zabawimy się (impreza z muzyką cygańską na żywo), będziemy degustować wspaniałe węgierskie wina oraz bez pośpiechu zwiedzimy ciekawe miejsca.

Więcej szczegółów w zakładce - Wycieczki 2022

 

Turcja - Kapadocja

W Krainie Derwiszy

24.09 – 01.10.2022

 

Zwiedzanie bajkowej krainy w kameralnej grupie, w programie najbardziej wartościowe i różnorodne zabytki, czas na wypoczynek i zabawę. 

Lot samolotem na terenie Turcji, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i więcej zwiedzimy w Kapadocji. Chwila na relaks w Antalyi, przepłynięcie łodziami podziemną rzeką, rejs statkiem po morzu i wiele innych atrakcji. Hotele **** w zabytkowym centrum zwiedzanych miast.

Więcej szczegółów w zakładce - Wycieczki 2022

 

Gruzja - 5 regionów historycznych!

W krainie malowniczej i gościnnej

15.10 - 22.10.2022

 

Kameralna grupa, zwiedzanie nie w pośpiechu :), impreza z muzyką na żywo, degustacje i warsztaty. Hotele **** w zabytkowym centrum Kutaisi i Tbilisi oraz na terenie Parku Narodowego

Wypoczynek nad Jeziorem Ilias. Rejs statkiem po Mtkwari, zwiedzanie bardzo wartościowych miejsc i zabytków położonych poza popularnymi szlakami turystycznymi. Wspaniali zaprzyjaźnieni gruzińscy przewodnicy.

Więcej szczegółów w zakładce - Wycieczki 2022