Zaufali nam - opinie

Dziękuje Pani Irino, cieszę się, że wszystko poszło jak należy - uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu.

Pozdrawiam Witold

 

Dzień dobry Pani Irino! Piszę do Pani z podziękowaniem za umożliwienie mi zwiedzenia Lwowa, oraz fantastycznych miejsc, które odwiedziliśmy wspólnie w czasie wyjazdu 14-17 lipca. Jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że moje marzenia się spełniły. Wiele razy myślałem o takim wyjeździe, ale ciągle coś powodowało, że wyjazd nie dochodził do skutku. Jeszcze raz bardzo serdecznie Pani dziękuję za zorganizowanie tej wycieczki. Z wyrazami szacunku:

Zenon Kaźmierczak - uczestnik wycieczki lipcowej do Lwowa

 

Pani Irino, Pięknie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę do Lwowa. Dobra organizacja, wysoka kultura i miłe grono ludzi zapewniło nam udany pobyt. Słonecznie pozdrawiamy

Bożena i Ryszard Wilkowie

 

Dojechałyśmy szczęśliwie do Warszawy. Bardzo dziękujemy. Wycieczka super, aczkolwiek czujemy niedosyt, po prostu - była za krótka.

Anna Lenc (Warszawa)

 

Pani Irino, jeszcze raz dziękujemy. Było super, tylko zbyt krótko. Szerokiej drogi, udanego wyjazdu.

Irena i Iza z Radomia

 

Szanowna pani Irino! Ponieważ nie było możliwości indywidualnego podziękowania Pani za przepiękną wycieczkę do Petersburga 2013 czynię to tą drogą. Atmosfera rodzinna, obsługa profesjonalna zarówno w Petersburgu jak i w Wilnie, hotele na wysokim poziomie a Pani rozbrajająca opieka nad nami zostanie w pamięci. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Alicja Binder z Kalisza

 

Witam. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu własnym i w imieniu naszej grupy za wspaniałą wycieczkę.

Halina i Waldek Pawlakowie (Kalisz)

 

Piękny Petersburg! Chyba tam jeszcze wrócimy :). Samodzielnie, żeby mieć dużo czasu na delektowanie się jego pięknem. Pozdrawiam serdecznie!

Monika Bartoszewska-Rol

 

Pani Irino, choć minęło już 8 m-cy od wycieczki niezapomnianej do St. Petersburga z Pani biurem, często wracam myślami do tamtych dni. Jak sprawnie i zorganizowanie minęła podróż, jak miłą atmosferę Pani stworzyła i z jakim zaangażowaniem Pani mogliśmy zobaczyć w tak krótkim czasie tak wiele. Jestem nadal pod wrażeniem tego miasta i tych informacji, ktore Pani w trakcie jazdy, zwiedzania i nawet podczas przerw nam przekazywała. Rozbudziła tez Pani we mnie ochotę odwiedzenia tego miasta drugi raz. Z podziękowaniami za niezwykłe wrażenia i przeżycia w Petersburgu, i podziwem za Pani umiejętności przesyłam ukłony

Lilia Wolf (Bielany Wrocławskie)

 

Gorąco polecamy biuro turystyczne "Perełka". Profesjonalna organizacja. Ciekawa trasa zwiedzania "Wenecji Północy", trafny dobór przewodników, komfortowe hotele i smaczne posiłki. Miła i sympatyczna atmosfera. I oczywiście niezapomniane białe noce Petersburga.

Uczestniczki Ewa i Asia (Łódź)

 

W lipcu bieżącego roku byłam z biurem podróży "Perełka" w Petersburgu. Wycieczkę tę uważam za bardzo udaną. Została zorganizowana niezwykle profesjonalnie. Hotele były komfortowe, jedzenie bardzo smaczne, a lokalni przewodnicy sympatyczni, o ogromnej wiedzy. Podczas tego wyjazdu mile zaskoczyła mnie niemalże rodzinna atmosfera, którą potrafiła "zbudować" organizatorka i przewodniczka - pani Irina. Bardzo Jej za to dziękuję. Gorąco polecam wszystkim wycieczki z biurem pani Iriny. To prawdziwa "Perełka" na skalę ogólnopolską!

Monika Olejniczak (Kutno)

 

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą organizację wycieczki, mile spędzony czas i wspomnienia z Petersburga, które na pewno pozostaną z nami na długo. Serdecznie pozdrawiam,

Kasia Rokicka (Warszawa)

 

W ubiegłorocznym sezonie wakacyjnym byliśmy z Biurem "Perełka" w Kijowie i na Krymie. Wyjazd został wspaniale zorganizowany pod każdym względem. Początkowo bardzo obawialiśmy się problemów z wyżywieniem. Okazało się to zupełnie niepotrzebne. W Kijowie posiłki były bardzo smaczne i nawet najbardziej wymagające osoby były zadowolone. Podobnie było na Krymie. Jedzenie było smaczne i z naturalnych produktów - szczególnie sery i nabiał. Polecamy wszystkim, którzy się wahają wyjazd z Biurem "Perełka".

Mariola i Janusz Nowakowscy (Łódź)

 

Dyrekcja Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej serdecznie dziękuje za zorganizowanie w listopadzie 2010 roku wyjazdu integracyjno-szkoleniowego dla pracowników naszej instytucji.
Wyjazd zorganizowany został w sposób profesjonalny i rzetelny, umożliwiający zarówno zrealizowanie założonych celów programu szkolenia, jak i części turystycznej.
Poza czasem przeznaczonym na szkolenie, pracownicy OKE mogli zapoznać się z pięknymi miejscami i zabytkami Wielkopolski (Rogalin, Kórnik, Poznań) oraz dowiedzieć się interesujących szczegółów z historii regionu.
Podróż odbywała się w bardzo dobrych warunkach, organizatorka zapewniła miłą atmosferę, atrakcyjne warunki pobytu w dobrym hotelu, dobrze wyposażoną salę wykładową i fachową obsługę turystyczną.
Wyjazd uważamy za niezwykle pożyteczny i bardzo atrakcyjny.

Danuta Zakrzewska, Dyrektor OKE w Łodzi [oryginał opinii]

 

Urlop na Krymie z Biurem Podróży "Perełka" spełnił moje oczekiwania pod każdym względem - profesjonalna organizacja i realizacja programu, a do tego miła atmosfera i troska o satysfakcję uczestników. Z pełnym przekonaniem polecam to biuro moim przyjaciołom i znajomym.

Maria Stelmaszczyk (Wschowa)