Wycieczka do Szczecina. Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych, sierpień

Szczecin, Przelewice. Sierpień. Wycieczka trzydniowa

Wyjazd o godz. 6.30

W programie: zwiedzanie Szczecina z przewodnikiem (Baszta Panieńska, Brama Królewska, Czerwony Ratusz, Muzeum Morskie, Kamienica Loitzów, Ratusz Staromiejski, Wały Chrobrego, Wieża Bismarcka, Zamek Książąt Pomorskich wewnątrz z Wieżą Dzwonów), zwiedzanie Oceanarium, udział w spektakularnych pokazach fajerwerków, które wybuchają w rytm muzyki - prezentację swych 18-minutowych fantazji pirotechnicznych przedstawią firmy o renomie nie tylko europejskiej, lecz również światowej (w ubiegłych latach m.in. wystąpiły zespoły z Chin i Korei); w podróży powrotnej zwiedzanie przepięknego Ogrodu Dendrologicznego oraz pałacu w Przelewicach – byłej posiadłości Augusta Heinricha von Borgstede.

Świadczenia: przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, 2 obiadokolacje, 2 noclegi ze śniadaniem w hotelu/lub pensjonacie w pokojach 2-3 os. z łazienkami oraz usługi przewodników i bilety wstępów na Wieżę Dzwonów, na Zamek Książąt Pomorskich z programem zwiedzania w scenerii teatralnej "wieczorną porą", bilety do Oceanarium oraz Ogrodu w Przelewicach (93 zł/os.). Planowany powrót ok. godz. 22-ej.

Koszt imprezy turystycznej jest zależny od ilości i rodzaju świadczeń t.j.: czasu trwania imprezy, standardu noclegu, dodatkowych atrakcji, zamówionych przez grupę oraz od ilości uczestników, biorących udział w wycieczce.

* Zdjęcie Zamku Książąt Pomorskich http://www.national-geographic.pl/foto/zamek-w-szczecinie

Czas trwania wycieczki 3-dniowa, 4-dniowa
Zadaj pytanie