Wycieczka na Lubelszczyznę. Co brzmi w Szczebrzeszynie?

Puławy, Zwierzyniec, Zamość, Szczebrzeszyn, Krasnobród, Lublin. Wycieczka czterodniowa. Wypoczynek + zabawa + zwiedzanie

Zgodnie z hasłem "Polska niezwykła - lubelskie" postanowiliśmy m.in. pokazać jakże piękny, ale mało znany szerszemu kręgu turystów skrawek ziemi lubelskiej, jakim jest Roztocze.

W programie także: zwiedzanie Puław (Pałac Czartoryskich oraz Park Romantyczny), Zwierzyńca, Rezerwatu Konika Polskiego, Szczebrzeszyna, Zamościa (Akademia Zamojska, Arsenał, Ratusz, Pałac Zamojskich, Rynek Wielki i kamieniczki), Krasnobrodu, Górecka Kościelnego i Lublina (Brama Krakowska, Krakowskie Przedmieście, Rynek Starego Miasta, Trybunał Koronny, Zamek Lubelski) z przewodnikiem, oraz udział w imprezach plenerowych tj. ognisko, kolacja regionalna z muzyką na żywo (lub dyskdżokej - tańce), przejazd bryczkami.

Szczegółowy program imprezy:

I dzień - PUŁAWY - ZWIERZYNIEC

Wyjazd wczesnym rankiem. Przejazd do Puław. Zwiedzanie Pałacu Czartoryskich oraz Parku Romantycznego w Puławach. Przejazd do Zwierzyńca. Ulokowanie w pensjonacie. Obiadokolacja. Wieczorem ognisko.

II dzień - ZWIERZYNIEC - SZCZEBRZESZYN - ZAMOŚĆ

Po śniadaniu zwiedzanie Zwierzyńca oraz Szczebrzeszyna z przewodnikiem, przejazd do Zamościa. Zwiedzanie miasta i najważniejszych zabytków z przewodnikiem. Po zwiedzaniu przewidziany czas wolny. Powrót do Zwierzyńca. Obiadokolacja z kuchnią regionalną. Muzyka. Tańce.

III dzień - ROZTOCZAŃSKI PARK NARODOWY I KRASNOBRODZKI PARK KRAJOBRAZOWY

Po śniadaniu zwiedzanie ciekawych miejsc w Roztoczańskim Parku Narodowym i Krasnobrodzkim Parku Krajobrazowym. Obiadokolacja. Po obiadokolacji przejażdżka bryczkami.

IV dzień - LUBLIN

Po śniadaniu wyjazd do Lublina. Zwiedzanie miasta, podziemnej trasy oraz Zamku Lubelskiego z przewodnikiem. Po zwiedzaniu przewidziany czas wolny. Wyjazd w podróż powrotną.

Świadczenia: przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, 3 noclegi ze śniadaniem w pięknie położonym pensjonacie w Zwierzyńcu w pokojach 2-3 os. z łazienkami, 2 obiadokolacje w pierwszym i trzecim dniu wycieczki, jedna kolacja regionalna z muzyką w drugim dniu, ognisko, usługi przewodników w Puławach, Zamościu, miejscowościach, położonych w pobliżu Roztoczańskiego i Krasnobrodzkiego Parków oraz w Lublinie, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, przejażdżka bryczkami na trasie Zwierzyniec - Guciów.

Cena imprezy turystycznej jest zależna od dodatkowych atrakcji, zamówionych przez grupę oraz ilości uczestników, biorących udział w wycieczce.

Czas trwania wycieczki 4-dniowa
Zadaj pytanie