Wycieczka do Drezna i Bautzen (Budziszyna). Weekend w Niemczech - Akcenty Drezdeńskie

Leśna, Drezno, Bautzen (Budziszyn), Görlitz, Zgorzelec. Wycieczka trzydniowa

W programie:

I dzień

Przejazd do Leśnej. Zakwaterowanie w hotelu w Zamku. Obiadokolacja integracyjna. Nocne zwiedzanie Zamku Czocha z przewodnikiem w scenerii teatralnej, należącego przed II wojną światową do drezdeńskiego producenta wyrobów tytoniowych (cygar) Ernsta Gutschowa. Nocleg.

II dzień

Śniadanie w restauracji zamkowej. Wyjazd do Bautzen (Budziszyna) i Drezna. Zwiedzanie Bautzen (m.in. Starówka, Konkatedra, Zamek Ortenburg, Narodni Divadlo). Przejazd do Drezna. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (Tarasy Brühla, Zamek, Katedra, Zwinger - późnobarokowy zespół architektoniczny, wewnątrz - Skarbiec Królewski/bądź Galeria Mistrzów, Rynek, Frauenkirche - Kościół Mariacki). Możłiwość zamówienia rejsu po Łabie. Przejazd do Zgorzelca. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

III dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Starówki w Zgorzelcu oraz Görlitz - miasta przepięknej architektury z wielu epok. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Świadczenia: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, wideo, barek, wc), ubezpieczenie KL oraz NNW, opieka pilota, 2 noclegi ze śniadaniem w Zamku Czocha oraz w hotelu w rejonie granicy polsko-niemieckiej w pokojach 2-3-os. z łazienkami, 2 obiadokolacje, przewodnik na całej trasie przejazdu.

Cena imprezy turystycznej jest zależna od ilości i rodzaju świadczeń t.j.: standardu noclegu w Zgorzelcu, wyżywienia, dodatkowych atrakcji, zamówionych przez grupę oraz ilości uczestników, biorących udział w wycieczce, a także trasy przejazdu po Polsce.

Orientacyjny koszt biletów wstępów: nocne zwiedzanie Zamku Czocha w scenerii teatralnej, pełne niespodzianek (2500 zł - opłatą za grupę, ok. 2,5 godz., istnieje możliwość zamówienia miodów pitnych); wejście do Skarbca Królewskiego w Dreźnie/bądź Galerii Mistrzów (bez przewodnika) - 10 euro. Można też zamówić oprowadzanie grupy z przewodnikiem w tych obiektach.

Czas trwania wycieczki 3-dniowa
Zadaj pytanie