Perły ziemi lubuskiej

Pętla Boryszyńska (Lubrzański szlak fortyfikacji MRU), Łagów. Wycieczka dwudniowa

Wyjazd o godz. 7.00

W programie: zwiedzanie niezwykle ciekawego Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień - potężnych fortyfikacji, mających zabezpieczyć III Rzeszę przed atakiem Wojska Polskiego oraz zwiedzanie i wypoczynek w urokliwym miasteczku Łagów, zwanym perłą ziemi lubuskiej, położonym w sercu Parku Krajobrazowego nad pięknymi jeziorami Łagowskim i Trześniowskim. Oprócz średniowiecznego Zamku Joannitów, Łagów może się pochwalić starówką i wartą uwagi historią. Można tu wypocząć, posłuchać pięknej muzyki. Podobno nigdzie tak tajemniczo nie szeleszczą liście pod stopami jak w Buczynie Łagowskiej… Jak pisze Tomasz Słomczyński: "Wydaje się, że czas tu nie stanął, lecz w postaci rudego kocura leniwie przechadza się po dachu kamienicy".

Świadczenia: przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, obiadokolacja, nocleg ze śniadaniem w pensjonacie w pokojach 2-3 os. z łazienkami, bilety wstępów do Muzeum Podziemnej Trasy MRU oraz na zamek w Łagowie, usługi przewodników. Przewidywany powrót ok. godz. 22-ej.

Koszt imprezy turystycznej jest zależny od ilości i rodzaju świadczeń t.j.: standardu noclegu, dodatkowych atrakcji, zamówionych przez grupę oraz od ilości uczestników, biorących udział w wycieczce.

Czas trwania wycieczki 2-dniowa
Zadaj pytanie