Wycieczka do Wrocławia

Wycieczka dwudniowa do Wrocławia

Wyjazd o godz. 7.00

W programie: zwiedzanie najważniejszych zabytków Wrocławia z przewodnikiem, ze szczególnym akcentem na rzeczy zabawne (m.in. Park Szczytnicki z Ogrodem Japońskim i Halą Stulecia, Domek igloo, Kredka i ołówek, historyczny most Grunwaldzki, Dworzec PKP, Rynek, Ratusz, Pręgierz, zabytkowe kamieniczki, dziedziniec średniowiecznego więzienia, Stare Jatki, szlak krasnoludków, Ostrów Tumski), przedstawienie w Teatrze Komedii (teatr powstał w 2005 r.), zwiedzanie wioski indiańskiej w pobliżu Wrocławia, udział w imprezie rekreacyjno - edukacyjno- zabawowej z pieczeniem kiełbasek na grillu.

Świadczenia: przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, usługi przewodnika po Wrocławiu, obiadokolacja w pierwszym dniu wycieczki, nocleg w hotelu w pokojach 2-3-os., bilet do Teatru Komedii, śniadanie w drugim dniu wycieczki, bilety wstępu do wioski indiańskiej oraz koszt udziału w programie rekreacyjnym (30 zł/os.), który poprowadzi pracownik wioski, grill. Przewidywany powrót ok. godz. 22-ej.

Koszt wycieczki jest zależny od ilości i rodzaju świadczeń t.j.: czasu trwania imprezy, standardu noclegu, wyżywienia, dodatkowych atrakcji, zamówionych przez grupę oraz od ilości uczestników, biorących udział w imprezie turystycznej.

Czas trwania wycieczki 2-dniowa, 3-dniowa
Zadaj pytanie