Informacje o Biurze Podróży Areatour

 

 

 

Na stronie www.perelka-turystyka.com.pl prezentujemy ofertę BP Areatour PEREŁKI DLA KONESERÓW, skierowaną szczególnie DO OSÓB LUBIĄCYCH ZWIEDZANIE I WYPOCZYNEK W KAMERALNYM GRONIE (GRUPY 8-12-OSOBOWE). Oferta składa się z autorskich programów wycieczek, tworzonych zarówno przez nas, jak i współpracujących z nami przewodników. Nasze wycieczki są planowane i przygotowywane z pasją i zaangażowaniem. Aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów regularnie bierzemy udział w imprezach szkoleniowych typu study tour, dlatego też proponowane przez nas hotele czy restauracje są wcześniej sprawdzone i godne polecenia. Ponadto każda sugestia klienta jest dla nas cenną wskazówką, dzięki której udoskonalamy jakość usług i realizujemy zainteresowania naszych turystów.

W celu uatrakcyjnienia imprez organizujemy m. in. występy muzyczne, rejsy statkami, spływy kajakowe, ogniska, grill itd.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo imprezy pieczołowicie przygotowane dla kameralnych grup oraz programy imprez po Polsce i za granicę, realizowane na zamówienie dla firm, stowarzyszeń i innych grup zorganizowanych (termin do ustalenia).

Z nami odwiedzicie Państwo zarówno piękne zakątki Polski, jak i wybrane kraje Europy i Azji.

W sezonie turystycznym 2024 zapraszamy do Belgii, krajów nadbałtyckich, Gruzji, Armenii, na wyprawę do Uzbekistanu oraz do Turcji (Stambuł) na wycieczkę Śladami Dynastii Sulejmana Wspaniałego. Rok turystyczny mamy zamiar zakończyć imprezą wypoczynkową na Węgrzech.


Organizujemy:

• imprezy o charakterze krajoznawczo-wypoczynkowym
• wycieczki objazdowe z elementami relaksu/zabawy
• wyjazdy szkoleniowo-turystyczne
• wycieczki integracyjne i motywacyjne

 

W naszych programach stawiamy nie tylko na walory poznawcze, lecz również na wypoczynek i możliwość delektowania się otaczającym nas pięknem. Nie zwiedzamy w pośpiechu, lecz w taki sposób, by móc poczuć magię niezwykłych miejsc. Podczas naszych wypraw staramy się zapewnić turystom zarówno poznanie unikalnych zabytków, obcowanie z przyrodą, jak i "zanurzenie się" w lokalny koloryt w postaci smaków, zwyczajów i obrzędowości.

Jeśli chcecie Państwo poczuć prawdziwą atmosferę odwiedzanych miejsc w kameralnym gronie, zgłoście się do nas!

 

Zapraszamy do współpracy!