Wrocław "na wesoło"

 

W programie:

  • Zwiedzanie najważniejszych zabytków Wrocławia z przewodnikiem, ze szczególnym akcentem na rzeczy zabawne (m.in. Park Szczytnicki z Ogrodem Japońskim i Halą Stulecia, Domek igloo, Kredka i Ołówek, historyczny most Grunwaldzki, Dworzec PKP, Stary Rynek, ratusz, pręgierz, zabytkowe kamieniczki, dziedziniec średniowiecznego więzienia, Stare Jatki, Szlak Krasnoludków, Ostrów Tumski);
  • Przedstawienie w Teatrze Komedii (teatr powstał w 2005 r.);
  • Zwiedzanie wioski indiańskiej w pobliżu Wrocławia, udział w imprezie rekreacyjno-edukacyjno-zabawowej z pieczeniem kiełbasek na grillu.

 

Świadczenia: przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, nocleg/lub noclegi we Wrocławiu, wyżywienie, usługi wrocławskiego przewodnika, bilet do Teatru Komedii, bilety wstępu do wioski indiańskiej oraz koszt udziału w programie rekreacyjnym, grill. 

 

*Koszt wycieczki jest zależny od ilości i rodzaju świadczeń t.j.: czasu trwania imprezy, standardu noclegu, wyżywienia, dodatkowych atrakcji zamówionych przez grupę oraz od ilości uczestników, biorących udział w imprezie turystycznej i miejsca wyjazdu grupy.

*Autorzy zdjęć: 

https://pixabay.com/pl/users/pedro_wroclaw-12215530/

https://pixabay.com/pl/users/uroburos-325152/

 

Czas trwania wycieczki 2-dniowa, 3-dniowa
Zadaj pytanie